Camping 't Geuldal

Safari Trekkerstent - 2 personen

Beschikbaarheid en prijs
 

Voorzieningen

Algemeen

  1. Huisdieren toegestaan

Slaapkamer

  1. Goede bedden

Buiten

  1. Twee stoelen met tafeltje
  2. Picknicktafel

Kamperen

  1. 6 Ampère
  2. Eigen watertappunt
 

Omschrijving

In deze safari trekkerstent voor 2 personen kun je heerlijk bijkomen tijdens je wandel- of fietsvakantie. Geniet in onze kleinste safaritent!

Het is gegarandeerd liefde op het eerste gezicht wanneer je kennis maakt met onze safari trekkerstent. Bij klein denk je vast aan lief en schattig. Hij is dan ook maar 2,5 x 3 meter. Maar onze kleinste safaritent is minstens zo stoer en luxe als zijn grotere broers.

De naam zegt het al: onze safari trekkerstent is geschikt als trekkerstentje voor max. 2 personen en kan ook voor 1 nacht gehuurd worden. Ideaal voor wandelaars en fietsers! En heb je kinderen, of krijg je logees? Dan is het natuurlijk extra leuk als ze een eigen glamping tent hebben. Je vindt deze tenten op de plattegrond op de nummers  147 t/m 149 en 151 t/m 155.

Handdoeken of beddenpakket kun je eventueel bij de receptie huren. Ontbijten, lunchen en dineren kun je in de brasserie van de camping. Zo hoef je, behalve uw tandenborstel en pyjama, niks mee te nemen! En als het koud is, kun je bij de receptie een kacheltje huren!

  • Onze kleinste safaritent; 
  • Middenin de natuur! 
Energielabel:

114 recensies


  1. 7,5

    Mooi schoon sanitair en vriendelijk personeel, accomodatie was ook prima, zeker voor de prijs!

    Oktober 2025 - Robbert S.

  2. 8,9

    het hartelijke ontvangst/inschrijving. flexibel in wisselen accomodaties. behoorlijk veel wildvogels gezien,een nat jong konijntje onder het dek van de tent. en de dasbocht is ideaal om wegens geen uitstroomgevaar toch een meter brandnetels te snoeien en een knuffelbank neer te zetten voor het uitzicht. tractortentligging. heerlijk gewandeld,zelf groot bravo om het sterrenmeertje open te zetten.minder zijn de loslopende geiten die alles kapot vreten hahaha natuurschoon ideaal. volle teugen genoten. het bie de groeve drankje tevens super. a la amaretto durch de böshj

    Oktober 2025 - H.

  3. 9,4

    Geen recensie achtergelaten

    September 2025 - Linda B.

  4. 8,3

    Geen recensie achtergelaten

    September 2025 - Tineke v.

  5. 10

    Goede service mooie camping. Goede facilitation mooie ligging

    September 2025 - Marjo B.

  6. 9

    Geen recensie achtergelaten

    September 2025 - Melle B.

  7. 8,6

    Ruime plaatsen en veel groen. Mooie ligging.

    September 2025 - Klaas L.

  8. 8,9

    Geen recensie achtergelaten

    September 2025 - Alexander T.

  9. 9,9

    Wij hebben weer genoten! Topcamping en met vriendelijk personeel en fijne faciliteiten.

    Augustus 2025 - Tim V.

  10. 9

    Trekkerstentje was schattig en voldeed.

    Augustus 2025 - iris h.

  11. 8

    Geen recensie achtergelaten

    Augustus 2025 - Sjaak B.

  12. 8

    Geen recensie achtergelaten

    Augustus 2025 - Marc T.

  13. 8

    Geen recensie achtergelaten

    Augustus 2025 - Maarten v.

  14. 7,7

    Geen recensie achtergelaten

    Augustus 2025 - Bram R.

  15. 7,9

    Een fijne camping. De safaritent biedt het nodige comfort om te landen en je ding te kunnen doen.

    Augustus 2025 - Rebecca D.